BURUNTZALDEA IKT

... herria iturri, ehundaka igerilarik sortutako olatua...

2007-2018

ASTEBURUKO LEHIAKETAK | COMPETICIONES DEL FIN DE SEMANA

2013/01/10

ERRENDIMENDUKO ETA PARTEHARTZEKO LIGAKO 1. JARDUNALDIA | 1º JORNADA DE LIGA DE PARTICIPACION Y RENDIMIENTO


Larunbat hontan infantil, junior eta absolutuek ligako lehen jardunaldia izango dute.
Txapelketa Lasarten izango da eta arratsaldeko 16tan hasiko da. Igerilariek 15etan igerilekuan egon beharko dute.
Txapelketa aurrera eramateko, ohi bezela laguntza behar dugu. 
Alde batetik, kronometratzaileak behar ditugu eta bestetik gradak montatzeko ere laguntzaileak behar ditugu.
Hemen jartzen dizuet beharrezkoa izango den jendea, denon artean taula osatzen joan behar dugu. MESEDEZ ABISATU NIK TAULAN JARTZEN JOATEKO. Abisatzeko idatzi borja.apeztegia@gmail.com helbidera.
Kontuan izan, laguntza emateko talde osoaren beharra dagoela eta ez lehiatzen dutenena bakarrik.
####################################

Este sábado los infantiles, juniors y absolutos tendrán la primera jornada de liga.
La competición se celebrará en Lasarte a las 16 de la tarde. Los/las nadadores/as tendrán que estar en la piscina a las 15.
Para llevar a cabo la competición necesitamos, como siempre, la ayuda de todos.
Por un lado necesitamos cronometradores y por otro lado gente para montar las gradas.
Os pongo aquí abajo unas tablas que indican la cantidad de gente y donde pondremos los puestos que estén cubiertos. POR FAVOR, AVISARME PARA QUE OS VAYA PONIENDO. Para avisar escribid a borja.apeztegia@gmail.com 
Tened en cuenta que se necesita la ayuda de todo el club y no solo la de los padres cuyos hijos/hijas compiten.
--------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------

MIKROA | MICRO (15:40 igerilekuan / en la piscina)
  1.  Jokin Esnal
SERIEN BANAKETA | REPARTO DE SERIES (15:40 igerilekuan / en la piscina)
  1. Puy Solano 
  2. Jokin Esnal
  3. Arantxa Beti
  4. Monica Riveiro
KRONO BOLANTEA | CRONO VOLANTE (15:40 igerilekuan / en la piscina)
  1. Javier Soto
KRONOMETRATZAILEAK | CRONOMETRADORES (15:40 igerilekuan / en la piscina)
  1. Javier Miguel
  2. Ander Lazkano
  3. Jose Luis Sevillano
  4. Juan Luis Casado
  5. Gurutz Irigoras
  6. Asier Lpez de Arregi
  7. Kevinen aita
  8. Ander Septien
  9. Oier Mitxelena
  10. xxxxxxxxx
  11. xxxxxxxxx
  12. xxxxxxxxx
HARMAILAK MONTATZEKO | MONTAJE DE GRADAS (Zenbat eta jende gehiago, hobeto / cuanta mas gente mejor) 13:00etan igerilekuan | 13:00 en la piscina
Laguntza hau batez ere piezak igotzeko da | Esta ayuda es sobre todo para subir las piezas
  1. Borja Apeztegia
  2. Rafa Muga
  3. Martin Ibarburu
  4. Juan Luis Casado
  5. Patxi Arzallus
  6. Gurutz Irigoras
  7. Iñaki Arruti
  8. Joselu Zuriarrain
  9. Kevinen aita
  10. Yoana Gonzalez
  11. Yoana Gonzalez laguna
  12. Javier Somovilla
  13. xxxxxxx
  14. xxxxxxx
  15. xxxxxxx
  16. xxxxxxx
  17. xxxxxxx
  18. xxxxxxx
  19. xxxxxxx



0 iruzkin | comentarios :

Argitaratu iruzkina

Argitaratu iruzkin bat | Publica un comentario

AZKEN HILABETEAN IKUSIENA | LO MAS VISTO DEL ULTIMO MES

IKUSIENAK | LOS MAS VISTOS