GARRANTZITSUA: ERRENDIMENDUKO ETA PARTEHARTZEKO LIGAKO 1. JARDUNALDIA | IMPORTANTE: 1º JORNADA DE LIGA DE PARTICIPACION Y RENDIMIENTO - [EUS] Buruntzaldea Igeriketa- Albisteak
2020/2021 Izen ematea zabalik2013an eta aurrez jaioak Lasarte-Orian | 2012an eta aurrez jaioak AndoainenINFO

ES | EU

[EUS] Buruntzaldea Igeriketa- Albisteak

Jarraitu taldearen egunerokotasuna

Breaking

Home Top Ad

Sin%2Bt%25C3%25ADtulo-1%2Bcopia

Post Top Ad

Responsive Ads Here

2013(e)ko urtarrilakren 11(a), ostirala

GARRANTZITSUA: ERRENDIMENDUKO ETA PARTEHARTZEKO LIGAKO 1. JARDUNALDIA | IMPORTANTE: 1º JORNADA DE LIGA DE PARTICIPACION Y RENDIMIENTO


Izena emanda dagoen jende kopuru altua dela eta txapelketaren ordutegia aurreratzeko beharrean aurkitu gara. 

TXAPELKETA 15:00etan HASIKO DA ETA IGERILARIEK 14:00 IGERILEKUAN EGON BEHARKO DUTE.

Hori dela eta KRONOMETRATZAILEEK ETA GAINONTZEKOEK ORDU BETE LEHENAGO EGON BEHAR DUTE IGERILEKUAN.

BARKATU ERAGOZPENAK

*************

Dada la alta participacion para esta jornada, nos hemos visto obligados a adelantar la hora de la competicion.

LA COMPETICION EMPEZARA A LAS 15:00 Y LOS NADADORES TENDRAN QUE ESTAR A LAS 14:00 EN LA PISCINA.

DEBIDO AL CAMBIO, LOS CRONOMETRADORES, ETC TENDRAN QUE ESTAR TAMBIEN UNA HORA ANTES.

DISCULPAD LAS MOLESTIAS

MIKROA | MICRO (14:40 igerilekuan / en la piscina)
  1.  Jokin Esnal
SERIEN BANAKETA | REPARTO DE SERIES (14:00 igerilekuan / en la piscina)
  1. Puy Solano 
  2. Jokin Esnal
  3. Monica Riveiro
KRONO BOLANTEA | CRONO VOLANTE (14:40 igerilekuan / en la piscina)
  1. Javier Soto
KRONOMETRATZAILEAK | CRONOMETRADORES (14:40 igerilekuan / en la piscina)
  1. Javier Miguel
  2. Ander Lazkano
  3. Jose Luis Sevillano
  4. Juan Luis Casado
  5. Gurutz Irigoras
  6. Asier Lpez de Arregi
  7. Kevinen aita
  8. Ander Septien
  9. Yoli Pastor
  10. Mª Delia Iglesias
  11. xxxxxxxx
  12. xxxxxxxxx
HARMAILAK MONTATZEKO | MONTAJE DE GRADAS (Zenbat eta jende gehiago, hobeto / cuanta mas gente mejor) 13:00etan igerilekuan | 13:00 en la piscina
Laguntza hau batez ere piezak igotzeko da | Esta ayuda es sobre todo para subir las piezas
  1. Borja Apeztegia
  2. Rafa Muga
  3. Martin Ibarburu
  4. Juan Luis Casado
  5. Patxi Arzalluz
  6. Gurutz Irigoras
  7. Iñaki Arruti
  8. Joselu Zuriarrain
  9. Kevinen aita
  10. Yoana Gonzalez
  11. Yoana Gonzalez laguna
  12. Yoana Gonzalez laguna
  13. Javier Somovilla
  14. Joxe Sarobe 
  15. xxxxxxx
  16. xxxxxxx
  17. xxxxxxx
  18. xxxxxxx
  19. xxxxxxx
  20. xxxxxxx
  21. JENDE GEHIAGO BEHAR DA!!!

iruzkinik ez:

Argitaratu iruzkin bat

Post Bottom Ad

Responsive Ads Here