BURUNTZALDEA IKT

... herria iturri, ehundaka igerilarik sortutako olatua...

2007-2018

ASTEBURUKO LEHIAKETAK | COMPETICIONES DEL FIN DE SEMANA

2013/03/11

KZL 4. JARDUNALDIA | 4ª JORNADA LED


Larunbat hontan benjamin eta alebinek ligako laugarren jardunaldia izango dute.
Txapelketa Lasarten izango da eta arratsaldeko 16tan hasiko da. Igerilariek 15etan igerilekuan egon beharko dute.
Txapelketa aurrera eramateko, ohi bezela, laguntza behar dugu. 
Alde batetik, kronometratzaileak behar ditugu eta bestetik gradak montatzeko ere laguntzaileak behar ditugu.
Hemen jartzen dizuet beharrezkoa izango den jendea, denon artean taula osatzen joan behar dugu. 


KONTUTAN IZAN JENDE KOPURUA BEHARREZKOA DELA TXAPELKETA AURRERA ERAMAN AHAL IZATEKO ETA HORI GUZTION ARDURA DELA.

MESEDEZ ABISATU NIK TAULAN JARTZEN JOATEKO. Abisatzeko idatzi borja.apeztegia@gmail.com helbidera.
Laguntza emateko, talde osoaren beharra dago eta ez lehiatzen dutenen gurasoena bakarrik.
  • Zerrendak ateratzean HEMEN jarriko ditugu

####################################

Este sábado los benjamines y alevines tendrán la cuarta jornada de liga.
La competición se celebrará en Lasarte a las 16 de la tarde. Los/las nadadores/as tendrán que estar en la piscina a las 15.
Para llevar a cabo la competición necesitamos, como siempre, la ayuda de todos.
Por un lado necesitamos cronometradores y por otro lado gente para montar las gradas.
Os pongo aquí abajo unas tablas que indican la cantidad de gente y donde pondremos los puestos que estén cubiertos. 


TENED EN CUENTA QUE ES NECESARIO UN MINIMO DE GENTE PARA PODER LLEVAR A CABO LA COMPETICION, Y QUE ESTO, ES RESPONSABILIDAD DE TODOS.

POR FAVOR, AVISARME PARA QUE OS VAYA PONIENDO. Para avisar escribid a borja.apeztegia@gmail.com 
Tened en cuenta que se necesita la ayuda de todo el club y no solo la de los padres cuyos hijos/hijas compiten.
  • Cuando salgan, pondremos los listados AQUI

--------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------

MIKROA | MICRO (15:40 igerilekuan / en la piscina)
  1.  Jokin Esnal
SERIEN BANAKETA | REPARTO DE SERIES (15:40 igerilekuan / en la piscina)
  1. Puy Solano 
  2. Jokin Esnal
  3. Arantxa Beti
  4. xxxxxxx
KRONO BOLANTEA | CRONO VOLANTE (15:40 igerilekuan / en la piscina)
  1. Javier Soto
KRONOMETRATZAILEAK | CRONOMETRADORES (15:40 igerilekuan / en la piscina)
  1. Juanvi Martin
  2. Agustin Valdivia
  3. Ana Ameyugo
  4. Jose Cruz Sorozabal
  5. Xabi Carcedo
  6. Jose Luis Sevillano
  7. Patxi Buiza
  8. Daniel Cabello
  9. Juan Luis Casado
  10. Patxi Arzalluz
  11. Cristina Gonzalez
  12. Gurutze Altuna
HARMAILAK MONTATZEKO | MONTAJE DE GRADAS (Zenbat eta jende gehiago, hobeto / cuanta mas gente mejor) 13:00etan igerilekuan | 13:00 en la piscina
Laguntza hau batez ere piezak igotzeko da | Esta ayuda es sobre todo para subir las piezas
  1. Borja Apeztegia
  2. Juanvi Martin
  3. Agustin Valdivia
  4. Patxi Arzalluz
  5. Ana Ameyugo
  6. Iñaki Portularrume
  7. Yoana Gonzalez
  8. Patxi Buiza
  9. Ibon Elizasu
  10. Daniel Cabello
  11. xxxxxxx
  12. xxxxxxx
  13. xxxxxxx
  14. xxxxxxx
  15. xxxxxxx
  16. xxxxxxx
  17. xxxxxxx
  18. xxxxxxx
  19. xxxxxxx

0 iruzkin | comentarios :

Argitaratu iruzkina

Argitaratu iruzkin bat | Publica un comentario

AZKEN HILABETEAN IKUSIENA | LO MAS VISTO DEL ULTIMO MES

IKUSIENAK | LOS MAS VISTOS