BURUNTZALDEA IKT

... herria iturri, ehundaka igerilarik sortutako olatua...

2007-2018

ASTEBURUKO LEHIAKETAK | COMPETICIONES DEL FIN DE SEMANA

2014/05/05

KZL-ko 5.JARDUNALDIA ETA BOLONDRESAK | 5ª JORNADA LED Y VOLUNTARIOS/AS


Larunbat hontan benjamin eta alebinek ligako 5garren eta azken jardunaldia izango dute. 
>    Txapelketa LASARTEN izango da arratsaldeko 15:30etan. Igerilariek 14:30etan igerilekuan egon beharko dute.
>    Igerilari guztiek taldeko ekipaiarekin joan behar dute
> Entrenatzaile arduraduradunak honakoak izango dira: Borja Apeztegia eta Alazne Egiazabal.

Txapelketa guk antoltatzen dugunez, aurrera eramateko, ohi bezela, laguntza behar dugu. 

Alde batetik, kronometratzaileak behar ditugu eta bestetik epaileen paperak jaso eta entregatzeko ere bai.

Hemen jartzen dizuet beharrezkoa izango den jendea, denon artean taula osatzen joan gaitezen. MESEDEZ ABISATU NIK TAULAN JARTZEN JOATEKO. Abisatzeko idatzi borja.apeztegia@gmail.com helbidera.

Kontuan izan, laguntza emateko talde osoaren beharra dagoela eta ez lehiatzen dutenena bakarrik.

####################################

Este sábado los benjamines y alevines tendrán la 5ª y ultima jornada de liga. 


> La competición se celebrará en LASARTE a las 15:30 de la tarde. Los/las nadadores/as tendrán que estar en la piscina a las 14:30.
> Todos/as los/las nadadores/as tienen que ir con la equipación del club.
> Los entrenadores responsables del grupo seran: Borja Apeztegia y Alazne Egiazabal.
Para llevar a cabo la competición necesitamos, como siempre, la ayuda de todos.

Por un lado necesitamos cronometradores y por otro lado gente para recoger los papeles de los jueces.

Os pongo aquí abajo unas tablas que indican la cantidad de gente necesaria y donde pondremos los puestos que estén cubiertos. POR FAVOR, AVISADME PARA QUE OS VAYA PONIENDO. Para avisar escribid a borja.apeztegia@gmail.com 

Tened en cuenta que se necesita la ayuda de todo el club y no solo la de los padres cuyos hijos/hijas compiten.


MIKROA | MICRO (14:30 igerilekuan / en la piscina)
  1.  Jokin Esnal
SERIEN BANAKETA | REPARTO DE SERIES (14:30 igerilekuan / en la piscina)
  1. Puy Solano 
  2. Jokin Esnal
KRONO BOLANTEA | CRONO VOLANTE (15:10 igerilekuan / en la piscina)
  1. Javier Soto
EPAILEEN PAPEREN BILTZEA | RECOGIDA PAPELES DE LOS JUECES (15:10 igerilekuan / en la piscina)
  1. Mª Delia Iglesias
  2. Ainhoa Ormazabal
KRONOMETRATZAILEAK | CRONOMETRADORES (15:10 igerilekuan / en la piscina)
  1. Javier Somovilla
  2. Jose Cruz Sorozabal
  3.  Patxi Arzalluz
  4.  Manu Santos
  5.  Jose Luis Sevillano
  6. Daniel Cabello
  7. xxxxxxxxxxx
  8. xxxxxxxxxxx
  9. xxxxxxxxxxx
  10. xxxxxxxxxxx
  11. xxxxxxxxxxx
  12. xxxxxxxxxxx

0 iruzkin | comentarios :

Argitaratu iruzkina

Argitaratu iruzkin bat | Publica un comentario

AZKEN HILABETEAN IKUSIENA | LO MAS VISTO DEL ULTIMO MES

IKUSIENAK | LOS MAS VISTOS