BURUNTZALDEA IKT

... herria iturri, ehundaka igerilarik sortutako olatua...

2007-2018

ASTEBURUKO LEHIAKETAK | COMPETICIONES DEL FIN DE SEMANA

2015/01/12

KZL ETA TEST 2. JARDUNALDIA | 2ª JORNADA LED Y TEST


Larunbat hontan benjamin eta alebinek Kirol Zehaztasun Ligako (KZL) 2. jardunaldia eta 2. Testa izango dute. Txapelketa Andoainen izango da eta arratsaldeko 16:00tan hasiko da. 

Txapelketa gure taldeak antolatzen duenez, aurrera eramateko, ohi bezela, laguntza behar dugu. 

Alde batetik, kronometratzaileak behar ditugu eta bestetik epaileen paperak jaso eta entregatzeko laguntzaileak ere bai.

Hemen jartzen dizuet beharrezkoa izango den jendea, denon artean taula osatzen joan gaitezen. MESEDEZ ABISATU NIK TAULAN JARTZEN JOATEKO. Abisatzeko idatzi borja.apeztegia@gmail.com helbidera.
Kontuan izan, laguntza emateko talde osoaren beharra dagoela eta ez lehiatzen dutenen gurasoena bakarrik.

####################################
Este sábado los benjamines y alevines tendrán la 2ª jornada de la Liga de Especificación Deportiva (LED) y el 2º Test. La competición se celebrará en Andoain a las 16:00 de la tarde. 

Para llevar a cabo la competición necesitamos, como siempre, la ayuda de todos.

Por un lado necesitamos cronometradores y por otro lado gente para recoger los papeles de los jueces.

Os pongo aquí abajo unas tablas que indican la cantidad de gente necesaria y donde pondremos los puestos que estén cubiertos. POR FAVOR, AVISARME PARA QUE OS VAYA PONIENDO. Para avisar escribid a borja.apeztegia@gmail.com 

Tened en cuenta que se necesita la ayuda de todo el club y no solo la de los/las padres/madres cuyos hijos/hijas compiten.


MIKROA | MICRO (15:00 igerilekuan / en la piscina)
  1.  Jokin Esnal
SERIEN BANAKETA | REPARTO DE SERIES (15:00 igerilekuan / en la piscina)
  1. Puy Solano 
  2. Jokin Esnal
KRONO BOLANTEA | CRONO VOLANTE (15:30 igerilekuan / en la piscina)
  1. Javier Soto
EPAILEEN PAPEREN BILTZEA | RECOGIDA PAPELES DE LOS JUECES (15:30 igerilekuan / en la piscina)
  1. Aitor Murua
KRONOMETRATZAILEAK | CRONOMETRADORES (15:30 igerilekuan / en la piscina)
  1. Gurutz Irigoras
  2. Jose Luis Sevillano
  3. Javier Somovilla
  4. Patxi Arzalluz
  5. Juanvi Martin
  6. Izaskun Jauregi
  7. Ibon Elizasu
  8. Jose Cruz Sorozabal
  9. Ander Leon
  10. Jose Mari Conde
  11. Larraitz Arriola
  12. Xabi Carcedo

0 iruzkin | comentarios :

Argitaratu iruzkina

Argitaratu iruzkin bat | Publica un comentario

AZKEN HILABETEAN IKUSIENA | LO MAS VISTO DEL ULTIMO MES

IKUSIENAK | LOS MAS VISTOS