BURUNTZALDEA IKT

... herria iturri, ehundaka igerilarik sortutako olatua...

2007-2018

ASTEBURUKO LEHIAKETAK | COMPETICIONES DEL FIN DE SEMANA

2015/02/23

BOLONDRESAK: 50 METROKO SARIA | VOLUNTARIOS/AS: TROFEO de 50 METROS


Larunbat hontan benjamin eta alebinek 50 metroko Sariaren sailkapena izango dute. Txapelketa Lasarten izango da eta arratsaldeko 15:45tan hasiko da. 

Txapelketa gure taldeak antolatzen duenez, aurrera eramateko, ohi bezela, laguntza behar dugu. 

Alde batetik, kronometratzaileak behar ditugu eta bestetik epaileen paperak jaso eta entregatzeko laguntzaileak ere bai.

Hemen jartzen dizuet beharrezkoa izango den jendea, denon artean taula osatzen joan gaitezen. MESEDEZ ABISATU NIK TAULAN JARTZEN JOATEKO. Abisatzeko idatzi borja.apeztegia@gmail.com helbidera.
Kontuan izan, laguntza emateko talde osoaren beharra dagoela eta ez lehiatzen dutenen gurasoena bakarrik.

####################################
Este sábado los benjamines y alevines tendrán la clasificatoria del Torneo de 50 metrosLa competición se celebrará en Lasarte a las 15:45 de la tarde. 

Para llevar a cabo la competición necesitamos, como siempre, la ayuda de todos.

Por un lado necesitamos cronometradores y por otro lado gente para recoger los papeles de los jueces.

Os pongo aquí abajo unas tablas que indican la cantidad de gente necesaria y donde pondremos los puestos que estén cubiertos. POR FAVOR, AVISARME PARA QUE OS VAYA PONIENDO. Para avisar escribid a borja.apeztegia@gmail.com 

Tened en cuenta que se necesita la ayuda de todo el club y no solo la de los/las padres/madres cuyos hijos/hijas compiten.


MIKROA | MICRO (15:00 igerilekuan / en la piscina)
  1.  Patxi Arzalluz
SERIEN BANAKETA | REPARTO DE SERIES (15:00 igerilekuan / en la piscina)
  1. Puy Solano 
  2. Patxi Arzalluz
KRONO BOLANTEA | CRONO VOLANTE (15:15 igerilekuan / en la piscina)
  1. Juanvi Martin
EPAILEEN PAPEREN BILTZEA | RECOGIDA PAPELES DE LOS JUECES (15:15 igerilekuan / en la piscina)
  1. Mª Delia Iglesias
  2. Ana Zabaleta
KRONOMETRATZAILEAK | CRONOMETRADORES (15:15 igerilekuan / en la piscina)
  1. Joxe Sarobe
  2. Gurutz Irigoras
  3. Javier Somovilla
  4. Manu Santos
  5. Jose Luis Sevillano
  6. Jose Cruz Sorozabal

0 iruzkin | comentarios :

Argitaratu iruzkina

Argitaratu iruzkin bat | Publica un comentario

AZKEN HILABETEAN IKUSIENA | LO MAS VISTO DEL ULTIMO MES

IKUSIENAK | LOS MAS VISTOS