BOLONDRESAK / VOLUNTARIOS/AS - [EUS] Buruntzaldea Igeriketa- Albisteak
2020/2021 Izen ematea zabalik2013an eta aurrez jaioak Lasarte-Orian | 2012an eta aurrez jaioak AndoainenINFO

ES | EU

[EUS] Buruntzaldea Igeriketa- Albisteak

Jarraitu taldearen egunerokotasuna

Breaking

Home Top Ad

Sin%2Bt%25C3%25ADtulo-1%2Bcopia

Post Top Ad

Responsive Ads Here

2016(e)ko urtarrilakren 25(a), astelehena

BOLONDRESAK / VOLUNTARIOS/AS


Larunbat hontan benjamin eta alebinek ALEBIN LIGAKO 4. JARDUNALDIA eta BENJAMINEN KZL/TEST 2. JARDUNALDIA izango dute. Txapelketa ANDOAINen izango da eta arratsaldeko 16:00tan hasiko da. 

Txapelketa gure taldeak antolatzen duenez, aurrera eramateko, ohi bezela, laguntza behar dugu. 

Alde batetik, kronometratzaileak behar ditugu eta bestetik epaileen paperak jaso eta entregatzeko laguntzaileak ere bai.

Hemen jartzen dizuet beharrezkoa izango den jendea, denon artean taula osatzen joan gaitezen. 

IZEN EMATEA EGITEKO SAKATU ONDORENGO LOTURAN: 

Kontuan izan, laguntza emateko talde osoaren beharra dagoela eta ez lehiatzen dutenen gurasoena bakarrik.

####################################

Este sábado los/las benjamines y alevines tendrán la 4ª JORNADA DE LA LIGA ALEVÍN y la 2ª JORNADA LED/TEST BENJAMÍN. La competición se celebrará en ANDOAIN a las 16:00 de la tarde. 

Para llevar a cabo la competición necesitamos, como siempre, la ayuda de todos.

Por un lado necesitamos cronometradores y por otro lado gente para recoger los papeles de los jueces.

Os pongo aquí abajo unas tablas que indican la cantidad de gente necesaria y donde pondremos los puestos que estén cubiertos. 

PARA APUNTAROS TENÉIS QUE PINCHAR EL SIGUIENTE ENLACE: 

Tened en cuenta que se necesita la ayuda de todo el club y no solo la de los/las padres/madres cuyos hijos/hijas compiten.


MIKROA | MICRO (14:15 igerilekuan / en la piscina)
  1. JOKIN ESNAL
SERIEEN BANAKETA | REPARTO DE SERIES (14:15 igerilekuan / en la piscina)
  1. JOKIN ESNAL
  2. ANA ZABALETA
KRONO BOLANTEA | CRONO VOLANTE (14:15 igerilekuan / en la piscina)
  1. JUANVI MARTIN
EPAILEEN PAPEREN BILTZEA | RECOGIDA PAPELES DE LOS JUECES (14:15 igerilekuan / en la piscina)
  1. ANA AMEYUGO
KRONOMETRATZAILEAK | CRONOMETRADORES (14:15 igerilekuan / en la piscina)
  1. JOXE SAROBE
  2. XABIER CARCEDO
  3. DANIEL CABELLO
  4. JOSE LUIS SEVILLANO
  5. MANU SANTOS
  6. JAVIER SOMOVILLA
ARGAZKILARIAK | FOTOGRAFOS/AS (14:15 igerilekuan / en la piscina)
  1. CARMEN HERRERO

ELKARBANATU | COMPARTELO

iruzkinik ez:

Argitaratu iruzkin bat

Post Bottom Ad

Responsive Ads Here