BURUNTZALDEA IKT

... herria iturri, ehundaka igerilarik sortutako olatua...

2007-2018

ASTEBURUKO LEHIAKETAK | COMPETICIONES DEL FIN DE SEMANA

2016/02/08

BOLONDRESAK | VOLUNTARIOS/AS


Larunbat hontan benjamin eta alebinek 50 METROKO SARIAREN KANPORAKETA SERIEAK izango dituzte. Txapelketa LASARTE-ORIAn izango da eta arratsaldeko 16:00tan hasiko da. 

Txapelketa gure taldeak antolatzen duenez, aurrera eramateko, ohi bezela, laguntza behar dugu. 

Alde batetik, kronometratzaileak behar ditugu eta bestetik epaileen paperak jaso eta entregatzeko laguntzaileak ere bai.

Hemen jartzen dizuet beharrezkoa izango den jendea, denon artean taula osatzen joan gaitezen. 

IZEN EMATEA EGITEKO SAKATU ONDORENGO LOTURAN: 

Kontuan izan, laguntza emateko talde osoaren beharra dagoela eta ez lehiatzen dutenen gurasoena bakarrik.

####################################

Este sábado los/las benjamines y alevines tendrán las ELIMINATORIAS DEL TROFEO DE 50 METROSLa competición se celebrará en LASARTE-ORIA a las 16:00 de la tarde. 

Para llevar a cabo la competición necesitamos, como siempre, la ayuda de todos.

Por un lado necesitamos cronometradores y por otro lado gente para recoger los papeles de los jueces.

Os pongo aquí abajo unas tablas que indican la cantidad de gente necesaria y donde pondremos los puestos que estén cubiertos. 

PARA APUNTAROS TENÉIS QUE PINCHAR EL SIGUIENTE ENLACE: 

Tened en cuenta que se necesita la ayuda de todo el club y no solo la de los/las padres/madres cuyos hijos/hijas compiten.


MIKROA | MICRO (15:00 igerilekuan / en la piscina)
  1. ANA ZABALETA
SERIEEN BANAKETA | REPARTO DE SERIES (15:00 igerilekuan / en la piscina)
  1. ANA ZABALETA
  2. PUY SOLANO
KRONO BOLANTEA | CRONO VOLANTE (15:00 igerilekuan / en la piscina)
  1. JUANVI MARTIN
EPAILEEN PAPEREN BILTZEA | RECOGIDA PAPELES DE LOS JUECES (15:00 igerilekuan / en la piscina)
  1. Mª DELIA IGLESIAS
  2. GURUTZ IRIGORAS
KRONOMETRATZAILEAK | CRONOMETRADORES (15:00 igerilekuan / en la piscina)
  1. JOXE SAROBE
  2. PATXI ARZALLUZ
  3. MANU SANTOS
  4. JOSE LUIS SEVILLANO
  5. ELI GARZON
  6. JOSE CRUZ SOROZABAL
ARGAZKILARIAK | FOTOGRAFOS/AS (15:00 igerilekuan / en la piscina)
  1. CARMEN HERRERO
"AVENIDA" ZOZKETAREN SALMENTA | VENTA SORTEO "AVENIDA" (15:00 igerilekuan / en la piscina)
  1. LAURA IGEA


ELKARBANATU | COMPARTELO

0 iruzkin | comentarios :

Argitaratu iruzkina

Argitaratu iruzkin bat | Publica un comentario

AZKEN HILABETEAN IKUSIENA | LO MAS VISTO DEL ULTIMO MES

IKUSIENAK | LOS MAS VISTOS