BURUNTZALDEA IKT

... herria iturri, ehundaka igerilarik sortutako olatua...

2007-2018

ASTEBURUKO LEHIAKETAK | COMPETICIONES DEL FIN DE SEMANA

2016/06/07

BOLONDRESAK: LARUNBATA 11 | VOLUNTARIOS/AS: SABADO 11


Larunbat hontan taldeko guraso eta igerilari masterren laguntza haundia beharko dugu. Gure taldeak bi txapelketa antolatzen ditu, bata goizean LASARTEKO KIROLDEGIAN (LASARTEKO XXVII SARIA) eta bestea arratsaldean ANDOAINen (II ERRONKA).  

Alde batetik, kronometratzaileak behar ditugu eta bestetik epaileen paperak jaso eta entregatzeko laguntzaileak ere bai. Bi txapelketak desberdinak direnez, bi taula jartzen dizkizuet, txapelketa bakoitzak eskatzen duenaren arabera.

Zuen burua bolondres gisa aurkezteko klikatu hauetako batean:
Kontuan izan, laguntza emateko talde osoaren beharra dagoela eta ez lehiatzen dutenen gurasoena bakarrik.

####################################

Este sábado necesitaremos mucha ayuda de los padres y de los masters. Nuestro club organiza dos competiciones, una por la mañana en LASARTE-ORIA (XXVII TROFEO LASARTE) y otra a la tarde en ANDOAIN (II DUELO).

Por un lado necesitamos cronometradores y por otro lado gente para recoger los papeles de los jueces. Dado que las dos competiciones son diferentes, os pongo dos tablas con lo necesario en cada una. 

Para ofreceros voluntarios/as utilizad uno de los siguientes enlaces:

Tened en cuenta que se necesita la ayuda de todo el club y no solo la de los/las padres/madres cuyos hijos/hijas compiten.


LASARTE-ORIA
XXVII LASARTE SARIA

MIKROA | MICRO 
(9:00 igerilekuan / en la piscina)
  1.  BORJA APEZTEGIA
SERIEN BANAKETA
REPARTO DE SERIES 
(9:00 igerilekuan / en la piscina)
  1. BORJA APEZTEGIA
  2. PUY SOLANO
KRONO BOLANTEA
CRONO VOLANTE 
(9:00 igerilekuan / en la piscina)
  1. JUANVI MARTIN
EPAILEEN PAPEREN BILTZEA
RECOGIDA PAPELES DE LOS JUECES 
(9:00 igerilekuan / en la piscina)
  1. ANA AMEYUGO
  2. IRATXE BEITIA
IRTEERA KAMARA
CÁMARA DE SALIDA
(9:00 igerilekuan / en la piscina)
  1. BORJA APEZTEGIA
KRONOMETRATZAILEAK
CRONOMETRADORES 
(9:00 igerilekuan / en la piscina)
  1. xxxxxxxxx
  2. JAVER SOMOVILLA
  3. XABI CARCEDO
  4. DANIEL CABELLO
  5. M DELIA IGLESIAS
  6. NAIARA LIZASO

ANDOAIN
II ERRONKA

MIKROA | MICRO 
(15:00 igerilekuan / en la piscina)
  1. JOKIN ESNAL
SERIEN BANAKETA
REPARTO DE SERIES 
(15:00 igerilekuan / en la piscina)
  1. JOKIN ESNAL
KRONO BOLANTEA
CRONO VOLANTE 
(15:30 igerilekuan / en la piscina)
  1. EÑAUT FDEZ DE LEZEA
EPAILEEN PAPEREN BILTZEA
RECOGIDA PAPELES DE LOS JUECES 
(15:30 igerilekuan / en la piscina)
  1. LARRAITZ ARRRIOLA
KRONOMETRATZAILEAK
CRONOMETRADORES 
(15:30 igerilekuan / en la piscina)
  1. ELI GARZON
  2. NAIARA LIZASO
  3. JOSE Mª DEL RIO
  4. Mª DELIA IGLESIAS
MARKAGAILUAK
MARCADORES
(15:30 igerilekuan / en la piscina)
  1. xxxxxxx
  2. xxxxx





    ELKARBANATU | COMPARTELO

    0 iruzkin | comentarios :

    Argitaratu iruzkina

    Argitaratu iruzkin bat | Publica un comentario

    AZKEN HILABETEAN IKUSIENA | LO MAS VISTO DEL ULTIMO MES

    IKUSIENAK | LOS MAS VISTOS