BURUNTZALDEA IKT

... herria iturri, ehundaka igerilarik sortutako olatua...

2007-2018

ASTEBURUKO LEHIAKETAK | COMPETICIONES DEL FIN DE SEMANA

2017/01/31

BOLONDRESAK: 50 metroko SAILKAPEN PROBAK | VOLUNTARIOS/AS: CLASIFICATORIAS TROFEO 50 metros


Larunbat honetan (otsailaren 4a) alebinek eta benjaminek 50 METROKO SARIKO SAILKAPEN PROBAK izango dute. Txapelketa LASARTEn izango da eta arratsaldeko 15:30tan hasiko da. 

Txapelketa gure taldeak antolatzen duenez, aurrera eramateko, ohi bezela, laguntza behar dugu. 

Alde batetik, kronometratzaileak behar ditugu eta bestetik epaileen paperak jaso eta entregatzeko laguntzaileak ere bai.

Hemen jartzen dizuet beharrezkoa izango den jendea, denon artean taula osatzen joan gaitezen. 

IZEN EMATEA EGITEKO SAKATU ONDORENGO LOTURAN: 

Kontuan izan, laguntza emateko talde osoaren beharra dagoela eta ez lehiatzen dutenen gurasoena bakarrik.

####################################

Este sábado (4 de febrero) los/las alevínes y benjamines tendrán la CLASIFICATORIA del TROFEO DE 50 METROSLa competición se celebrará en LASARTE a las 15:30 de la tarde. 

Para llevar a cabo la competición necesitamos, como siempre, la ayuda de todos.

Por un lado necesitamos cronometradores y por otro lado gente para recoger los papeles de los jueces.

Os pongo aquí abajo unas tablas que indican la cantidad de gente necesaria y donde pondremos los puestos que estén cubiertos. 

PARA APUNTAROS TENÉIS QUE PINCHAR EL SIGUIENTE ENLACE: 

Tened en cuenta que se necesita la ayuda de todo el club y no solo la de los/las padres/madres cuyos hijos/hijas compiten.


ARDURADUNA | RESPONSABLE (14:30 igerilekuan / en la piscina)
Txapelketan zehar instalakuntzarekiko kontaktuko pertsona eta kronometratzaile eta paper biltzaile lanen azalpen eta antolaketarako pertsona.
Persona de contacto con la instalación durante el transcurso de la competición y persona para la explicación de tareas de cronometraje y recogida de papeles de jueces
  1. ANA BORREZO
MIKROA | MICRO (14:30 igerilekuan / en la piscina)
  1. ANA ZABALETA
SERIEEN BANAKETA | REPARTO DE SERIES (14:30 igerilekuan / en la piscina)
  1. ANA ZABALETA
  2. ANA BORREZO
KRONO BOLANTEA | CRONO VOLANTE (14:30 igerilekuan / en la piscina)
  1. JAVIER SOMOVILLA
EPAILEEN PAPEREN BILTZEA | RECOGIDA PAPELES DE LOS JUECES (14:30 igerilekuan / en la piscina)
  1. LARRAITZ ARRIOLA
  2. ANE ETXEBESTE
KRONOMETRATZAILEAK | CRONOMETRADORES (14:30 igerilekuan / en la piscina)
  1. JOXE SAROBE
  2. GURUTZ IRIGORAS
  3. MAITE TOQUERO
  4. MANU SANTOS
  5. XABI CARCEDO
  6. LEIRE BLAZQUEZ
ARGAZKILARIAK | FOTÓGRAFOS/AS (14:30 igerilekuan / en la piscina) --> Aurreko guztia bete ondoren / tras completar todo lo anterior
  1. CARMEN HERRERO


ELKARBANATU | COMPARTELO

0 iruzkin | comentarios :

Argitaratu iruzkina

Argitaratu iruzkin bat | Publica un comentario

AZKEN HILABETEAN IKUSIENA | LO MAS VISTO DEL ULTIMO MES

IKUSIENAK | LOS MAS VISTOS