BURUNTZALDEA IKT

... herria iturri, ehundaka igerilarik sortutako olatua...

2007-2018

ASTEBURUKO LEHIAKETAK | COMPETICIONES DEL FIN DE SEMANA

2017/06/05

BOLONDRESAK EKAINAK 10 | VOLUNTARIOS/AS 10 de JUNIO


Larunbat honetan (ekainaren 10a) aurrebenjamin, benjamin eta alebinek gure taldeak antolatutako LASARTEKO XXVIII SARIA ospatuko dute. Txapelketa LASARTE-ORIAen izango da (Maialen Chourraut kiroldegia) eta GOIZEKO 10:00tan hasiko da. 

Txapelketa gure taldeak antolatzen duenez, aurrera eramateko, ohi bezela, laguntza behar dugu. 

Alde batetik, kronometratzaileak behar ditugu eta bestetik epaileen paperak jaso eta entregatzeko laguntzaileak ere bai.

Hemen jartzen dizuet beharrezkoa izango den jendea, denon artean taula osatzen joan gaitezen. 

IZEN EMATEA EGITEKO SAKATU ONDORENGO LOTURAN: 

Kontuan izan, laguntza emateko talde osoaren beharra dagoela eta ez lehiatzen dutenen gurasoena bakarrik.

####################################

Este sábado (3 de junio) los/las prebenjamines, benjamines y alevines tendrán el XXVIII TROFEO LASARTE organizado por nuestro clubLa competición se celebrará en LASARTE-ORIA a las 10:00 DE LA MAÑANA (polideportivo MAIALEN CHOURRAUT). 

Para llevar a cabo la competición necesitamos, como siempre, la ayuda de todos.

Por un lado necesitamos cronometradores y por otro lado gente para recoger los papeles de los jueces.

Os pongo aquí abajo unas tablas que indican la cantidad de gente necesaria y donde pondremos los puestos que estén cubiertos. 

PARA APUNTAROS TENÉIS QUE PINCHAR EL SIGUIENTE ENLACE: 

Tened en cuenta que se necesita la ayuda de todo el club y no solo la de los/las padres/madres cuyos hijos/hijas compiten.

MIKROA | MICRO (9:00 igerilekuan / en la piscina)
  1. JOKIN ESNAL
SERIEEN BANAKETA | REPARTO DE SERIES (9:00 igerilekuan / en la piscina)
  1. JOKIN ESNAL 
  2. ANA ZABALETA
KRONO BOLANTEA | CRONO VOLANTE (9:00 igerilekuan / en la piscina)
  1. JAVIER SOMOVILLA
EPAILEEN PAPEREN BILTZEA | RECOGIDA PAPELES DE LOS JUECES (9:00 igerilekuan / en la piscina)
  1. IRATXE BEITIA
  2. ANA ZABALETA
KRONOMETRATZAILEAK | CRONOMETRADORES (9:00 igerilekuan / en la piscina)
  1. MANU SANTOS
  2. IÑIGO IPINZA
  3. GURUTZ IRIGORAS
  4. IZASKUN JAUREGI
  5. JOXE SAROBE
  6. XABIER ZUDAIRE
SARI BANAKETA | REPARTO PREMIOS (9:00 igerilekuan / en la piscina)
  1. PUY SOLANO
ARGAZKILARIAK | FOTOGRAFOS/AS (9:00 igerilekuan / en la piscina)
    1. CARMEN HERRERO


    ELKARBANATU | COMPARTELO

    0 iruzkin | comentarios :

    Argitaratu iruzkina

    Argitaratu iruzkin bat | Publica un comentario

    AZKEN HILABETEAN IKUSIENA | LO MAS VISTO DEL ULTIMO MES

    IKUSIENAK | LOS MAS VISTOS