BURUNTZALDEA IKT

... herria iturri, ehundaka igerilarik sortutako olatua...

2007-2018

ASTEBURUKO LEHIAKETAK | COMPETICIONES DEL FIN DE SEMANA

2017/11/06

BOLONDRESAK: LARUNBATA 11 | VOLUNTARIOS/AS: SABADO 11


Larunbat hontan benjamin eta alebinek KZL/TEST 1. JARDUNALDIA eta ALEBIN LIGAKO 2. JARDUNALDIA izango dute. Jardunaldia ANDOAINen izango da eta arratsaldeko 15:30tan hasiko da. 

Txapelketa gure taldeak antolatzen duenez, aurrera eramateko, ohi bezela, laguntza behar dugu. 

Alde batetik, kronometratzaileak behar ditugu eta bestetik epaileen paperak jaso eta entregatzeko laguntzaileak ere bai.

Hemen jartzen dizuet beharrezkoa izango den jendea, denon artean taula osatzen joan gaitezen. 

BOLONDRES BEZELA IZEN EMATEA EGITEKO SAKATU ONDORENGO LOTURAN: 

Kontuan izan, laguntza emateko talde osoaren beharra dagoela eta ez lehiatzen dutenen gurasoena bakarrik.

####################################

Este sábado los/las benjamines y alevines tendrán la 1ª JORNADA LED/TEST y 2ª JORNADA DE LA LIGA ALEVINLa competición se celebrará en ANDOAIN a las 15:30 de la tarde. 

Para llevar a cabo la competición necesitamos, como siempre, la ayuda de todos.

Por un lado necesitamos cronometradores y por otro lado gente para recoger los papeles de los jueces.

Os pongo aquí abajo unas tablas que indican la cantidad de gente necesaria y donde pondremos los puestos que estén cubiertos. 

PARA APUNTAROS COMO VOLUNTARIOS/AS TENÉIS QUE PINCHAR EL SIGUIENTE ENLACE: 

Tened en cuenta que se necesita la ayuda de todo el club y no solo la de los/las padres/madres cuyos hijos/hijas compiten.

一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一
一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一

MIKROA | MICRO (14:30 igerilekuan / en la piscina)

SERIEEN BANAKETA | REPARTO DE SERIES (14:30 igerilekuan / en la piscina)
  1. PUY SOLANO
  2. ITSASO TOLOSA
KRONO BOLANTEA | CRONO VOLANTE (14:30 igerilekuan / en la piscina)
  1. MANU SANTOS MAYOR
EPAILEEN PAPEREN BILTZEA | RECOGIDA PAPELES DE LOS JUECES (14:30 igerilekuan / en la piscina)
  1. ROSI VIDAL 
  2. LARRAITZ ARRIOLA LARRARTE
KRONOMETRATZAILEAK | CRONOMETRADORES (14:30 igerilekuan / en la piscina)
  1. IBON ELIZASU LASA
  2. IZASKUN JAUREGI USARRALDE
  3. GURUTZ IRIGORAS
  4. IRUNE FERNANDEZ ITSASO
  5. IGOR AMANTEGI IBARZABAL
  6. EMAITZ ALBIZU


ELKARBANATU | COMPARTELO

0 iruzkin | comentarios :

Argitaratu iruzkina

Argitaratu iruzkin bat | Publica un comentario

AZKEN HILABETEAN IKUSIENA | LO MAS VISTO DEL ULTIMO MES

IKUSIENAK | LOS MAS VISTOS