BOLONDRESAK: LARUNBATA 9 | VOLUNTARIOS/AS: SÁBADO 9 - [EUS] Buruntzaldea Igeriketa- Albisteak
2020/2021 Izen ematea zabalik2013an eta aurrez jaioak Lasarte-Orian | 2012an eta aurrez jaioak AndoainenINFO

ES | EU

[EUS] Buruntzaldea Igeriketa- Albisteak

Jarraitu taldearen egunerokotasuna

Breaking

Home Top Ad

Sin%2Bt%25C3%25ADtulo-1%2Bcopia

Post Top Ad

Responsive Ads Here

2018(e)ko ekainakren 5(a), asteartea

BOLONDRESAK: LARUNBATA 9 | VOLUNTARIOS/AS: SÁBADO 9

Larunbat hontan aurrebenjamin, benjamin, alebin, infantil, junior eta absolutuek LASARTEKO XXIX SARIA izango dute. Jardunaldia LASARTE-ORIAen izango da eta goizeko 10:00etan hasiko da. 

Txapelketa gure taldeak antolatzen duenez, aurrera eramateko, ohi bezela, laguntza behar dugu. 

Alde batetik, kronometratzaileak behar ditugu eta bestetik epaileen paperak jaso eta entregatzeko laguntzaileak ere bai.

Hemen jartzen dizuet beharrezkoa izango den jendea, denon artean taula osatzen joan gaitezen. 

BOLONDRES BEZELA IZEN EMATEA EGITEKO SAKATU ONDORENGO LOTURAN: 

Kontuan izan, laguntza emateko talde osoaren beharra dagoela eta ez lehiatzen dutenen gurasoena bakarrik.

####################################

Este sábado los/las prebenjamines, benjamines, alevines, infantiles, juniors y absolutos tendrán el XXIX TROFEO LASARTELa competición se celebrará en LASARTE-ORIA a las 10:00 de la mañana. 

Para llevar a cabo la competición necesitamos, como siempre, la ayuda de todos.

Por un lado necesitamos cronometradores y por otro lado gente para recoger los papeles de los jueces.

Os pongo aquí abajo unas tablas que indican la cantidad de gente necesaria y donde pondremos los puestos que estén cubiertos. 

PARA APUNTAROS COMO VOLUNTARIOS/AS TENÉIS QUE PINCHAR EL SIGUIENTE ENLACE: 

Tened en cuenta que se necesita la ayuda de todo el club y no solo la de los/las padres/madres cuyos hijos/hijas compiten.

一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一
一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一一

MIKROA | MICRO (15:00 igerilekuan / en la piscina)
  1. JOKIN ESNAL
SERIEEN BANAKETA | REPARTO DE SERIES (9:00 igerilekuan / en la piscina)
  1. JOKIN ESNAL
KRONO BOLANTEA | CRONO VOLANTE (9:15 igerilekuan / en la piscina)
  1. MANU SANTOS
EPAILEEN PAPEREN BILTZEA | RECOGIDA PAPELES DE LOS JUECES (9:15 igerilekuan / en la piscina)
  1. NATHALIA E. TORRES
  2. IRATXE BEITIA
KRONOMETRATZAILEAK | CRONOMETRADORES (9:15 igerilekuan / en la piscina)
  1. IBON ELIZASU
  2. ANA ZABALETA
  3. XABIER ZUDAIRE
  4. JOXE SAROBE
  5. ROSI VIDAL
  6. IRUNE FERNANDEZ


ELKARBANATU | COMPARTELO

iruzkinik ez:

Argitaratu iruzkin bat

Post Bottom Ad

Responsive Ads Here