BURUNTZALDEA IKT

... herria iturri, ehundaka igerilarik sortutako olatua...

2007-2019

ASTEBURUKO LEHIAKETAK | COMPETICIONES DEL FIN DE SEMANA

2019/04/01

BOLONDRESAK: LARUNBATA, APIRILAK 6 | VOLUNTARIOS/AS: SÁBADO 6 DE ABRIL




BOLONDRESAK | VOLUNTARIOS/AS

Larunbat honetan benjaminek eta alebinek KZL/TEST LIGAKO 4. JARDUNALDIA eta ALEBIN LIGAKO 6. JARDUNALDIA izango dute. Jardunaldia ANDOAINen izango da (Allurralden) eta arratsaldeko 15:30etan hasiko da.

Txapelketa gure taldeak antolatzen duenez, aurrera eramateko, ohi bezela, laguntza behar dugu.

Alde batetik, kronometratzaileak behar ditugu eta bestetik epaileen paperak jaso eta entregatzeko laguntzaileak ere bai.

Hemen behean beharrezkoa izango den jendea jartzen dizuegu eta betetzen goazen postuak ere bertan azalduko dira.

Este sábado, los/las benjamines y alevines tendrán la 4ª JORNADA DE LIGA LED/TEST y la 6ª JORNADA DE LA LIGA ALEVÍN. La competición se celebrará en ANDOAIN (Allurralde)  a las 15:30 de la tarde.


Para llevar a cabo la competición necesitamos, como siempre, la ayuda de todos.

Por un lado necesitamos cronometradores y por otro lado gente para recoger los papeles de los jueces.


Os pongo aquí abajo la cantidad de gente necesaria y los puestos que están cubiertos.
Kontuan izan, laguntza emateko talde osoaren beharra dagoela eta ez lehiatzen dutenen gurasoena bakarrik.

Tened en cuenta que se necesita la ayuda de todo el club y no solo la de los/las padres/madres cuyos hijos/hijas compiten.
BOLONDRES BEZELA IZEN EMATEA EGITEKO SAKATU ONDORENGO LOTURAN:

PARA APUNTAROS COMO VOLUNTARI@S TENÉIS QUE PINCHAR EL SIGUIENTE ENLACE:



Mikrofonoa | Micrófono
14:00 igerilekuan / en la piscina
  1. Mikel Esnal
Serieen antolaketa eta banaketa
Organización y reparto de series
14:00 igerilekuan / en la piscina
  1. Mikel Esnal

Krono bolantea | Cono volante
14:00 igerilekuan / en la piscina
  1. Javier Somovilla
Epaileen paperak biltzea
Recogida de los papeles de los jueces
14:00 igerilekuan / en la piscina
  1. Larraitz Arriola
  2. Karmen Herrero
Kronometratzaileak | Cronometradores
14:00 igerilekuan / en la piscina
  1. Ibon Elizasu
  2. Emaitz Albizu
  3. Elizabeth Roca
  4. Ane Etxebeste
  5. Joxe Sarobe



Burunpower! - BRNPWR!
 ELKARBANATU | COMPARTELO

0 iruzkin | comentarios :

Argitaratu iruzkina

Argitaratu iruzkin bat | Publica un comentario

AZKEN HILABETEAN IKUSIENA | LO MAS VISTO DEL ULTIMO MES

IKUSIENAK | LOS MAS VISTOS