BOLONDRESAK: AZAROAK 30 | VOLUNTARIOS/AS: 30 DE NOVIEMBRE - BURUNTZALDEA IGERIKETA KIROL TALDEA - Web
Informatuta egon-Mantente informado/aHarpidetu gure albisteetara-Suscríbete a nuestros postsHarpidetu orain!-¡Suscríbete ahora!

BURUNTZALDEA IGERIKETA KIROL TALDEA - Web

Jarraitu taldearen egunerokotasuna - Sigue el día a día del club

Breaking

Home Top Ad

Sin%2Bt%25C3%25ADtulo-1%2Bcopia

Post Top Ad

Responsive Ads Here

2019(e)ko azaroakren 25(a), astelehena

BOLONDRESAK: AZAROAK 30 | VOLUNTARIOS/AS: 30 DE NOVIEMBRE



BOLONDRESAK | VOLUNTARIOS/AS

Larunbat honetan alebinek ALEBIN LIGAKO 3. JARDUNALDIA izango dute. Jardunaldia LASARTE-ORIAn izango da (Maialen Chourraut) eta arratsaldeko 16:00etan hasiko da.

Txapelketa gure taldeak antolatzen duenez, aurrera eramateko, ohi bezela, laguntza behar dugu.

Alde batetik, kronometratzaileak behar ditugu eta bestetik epaileen paperak jaso eta entregatzeko laguntzaileak ere bai.

Hemen behean beharrezkoa izango den jendea jartzen dizuegu eta betetzen goazen postuak ere bertan azalduko dira.

Este sábado, los/las alevines tendrán la 3ª JORNADA DE LA LIGA ALEVÍN. La competición se celebrará en LASARTE-ORIA (Maialen Chourraut)  a las 16:00 de la tarde.

Para llevar a cabo la competición necesitamos, como siempre, la ayuda de todos.

Por un lado necesitamos cronometradores y por otro lado gente para recoger los papeles de los jueces.


Os pongo aquí abajo la cantidad de gente necesaria y los puestos que están cubiertos.
Kontuan izan, laguntza emateko talde osoaren beharra dagoela eta ez lehiatzen dutenen gurasoena bakarrik.

Tened en cuenta que se necesita la ayuda de todo el club y no solo la de los/las padres/madres cuyos hijos/hijas compiten.
BOLONDRES BEZELA IZEN EMATEA EGITEKO SAKATU ONDORENGO LOTURAN:

PARA APUNTAROS COMO VOLUNTARI@S TENÉIS QUE PINCHAR EL SIGUIENTE ENLACE:




Mikrofonoa | Micrófono
15:00 igerilekuan / en la piscina
  1. Borja Apeztegia
Idazkaritza
Secretaría
15:00 igerilekuan / en la piscina
  1. Borja Apeztegia
Krono bolantea | Cono volante
15:00 igerilekuan / en la piscina
  1. Gonzalo Sukunza
Epaileen paperak biltzea
Recogida de los papeles de los jueces
15:00 igerilekuan / en la piscina
  1. Rosi Vidal
  2. Irune Fernandez
Kronometratzaileak
Cronometradores
15:00 igerilekuan / en la piscina
  1. Lander Sorozabal
  2. Maider Esnaola
  3. Beñat Alkorta
  4. Iñigo Ipinza
  5. Ibon Elizasu
  6. Jon del Rio


Burunpower! - BRNPWR!
ELKARBANATU | COMPARTELO

iruzkinik ez:

Argitaratu iruzkin bat

Post Bottom Ad

Responsive Ads Here