EGUTEGIA ETA DEIALDIAK

Hurrengo hitzorduak

BIKT
CTO ESPAÑA AXA DE JOVENES POR CATEGORIAS DE EDAD 2021
2021/01/30-31

Non: Valdemoro, Madril
Kategoriak: Absolutua (S1-S16) 
Hasera ordua: Larunbata 17:00tan; Igandea 10:00etan
Beroketa ordua: Larunbata 16:00tan; Igandea 9:00etan

BIKT
KONTROL LEHIAKETA 2. JARDUNALDIA
2021/01/31

Non: Usabal, Tolosa
Kategoriak: Absolutua 
Hasera ordua: 16:00tan
Beroketa ordua: 14:45etan atarian

Pasatako deialdiak

BIKT
BIZKAIKO IV OPEN MASTER SARI NAGUSIA
2021/01/24

Non: Fadura, Getxo
Kategoriak: Masterra
Hasera ordua: 10:00 eta 17:00etan
Beroketa ordua: 9:00etan eta 16:00etan

BIKT
ESPAINIAKO INFANTIL ETA JUNIOR MAILAKO AAEE ARTEKO TXAPELKETARAKO MARKEN KONTROLA
2021/01/16-17

Non: Azken Portu, Irun
Kategoriak: Absolutua
Hasera ordua: Larunbata 16:30; Igandea 16:00
Beroketa ordua: Larunbata 14:45; Igandea 14:15

BIKT
EGUBERRIETAKO NAZIOARTEKO 38. TXAPELKETA
2020/12/29

Non: Paco Yoldi, Donostia
Kategoriak: Absolutua
Hasera ordua: Timing-aren baitan
Beroketa ordua: Timing-aren baitan

BIKT
DISTANTZIA LUZEKO EUSKAL HERRIKO TXAPELKETA
2020/12/12

Non: Maialen Chorraut, Lasarte-Oria 
Kategoriak: Absolutua
Hasera ordua: 10:00etan
Beroketa ordua: 9:00etan eta gero timing-aren arabera
Janzkera

BIKT
CTO DE ESPAÑA ABSOLUTO DE NATACIÓN ADAPTADA
2020/12/12-13

Non: Piscinas Municipales Parque del Oeste, Oviedo
Kategoriak: Absolutua (S1-S16)
Hasera ordua: 9:30etan eta 16:30etan
Beroketa ordua: 8:00etan eta 15:00etan

BIKT
NEGUKO LIGAKO 1. JARDUNALDIA -BERTAN BEHERA-
2020/12/12

Non: Usabal, Tolosa
Kategoriak: Absolutua
Hasera ordua: Zehaztu gabe
Beroketa ordua: Zehaztu gabe
Janzkera

EUSKADIKO KLUBEN ARTEKO KOPA
2020/11/28 (Emakumezkoak)

Non: Fadura, Getxo
Kategoriak: Absolutua
Hasera ordua: 10:30etan eta 17:30etan 
Elkartze ordua: 9:00etan kiroldegiko atarian
Janzkera

CTO. ANDALUCÍA DE NATACIÓN ADAPTADA. II CAMPEONATO DE ANDALUCÍA –OPEN DE NATACIÓN MULTIDISABILITY
2020/11/21 eta 22

Non: Piscina Municipal Complejo Deportivo “Ciudad de Cádiz”, Cadiz 
Kategoriak: S1-S15
Hasera ordua: 17:00etan eta 10:00etan 
Beroketa ordua: 16:30etan eta 9:30etan

KONTROL LEHIAKETA 1. JARDUNALDIA
2020/11/21 eta 22

Non: Azken Portu, Irun
Kategoriak: Absolutua (A): 2006. urtean eta lehenago jaiotako gizonezkoak eta emakumezkoak.
Hasera ordua: 16:00etan
Beroketa ordua: 14:15etan kiroldegiko atarian (igerilariak bakarrik) gero denok batera sarrerara joateko (atzeko atetik), 14:30etan uretan.

SELEKZIOEN ARTEKO EUSKADIKO TXAPELKETA
2020/10/31

Non: Mendizorotza, GAsteiz
Kategoriak: Absolutua
Hasera ordua: 10:00etan eta 17:00etan 
Beroketa ordua: 9:30etan eta 15:30etan

Harremanetarako

Whatsapp-a: 696 506 632
Email-a: info@buruntzaldeaikt.eus
Telefonoa: 696 506 632

Jarrai gaitzazu
Lege Oharra eta Pribatutasun Politika

Kluba