BURUNTZALDEA IKT

... herria iturri, ehundaka igerilarik sortutako olatua...

2007-2018

ASTEBURUKO LEHIAKETAK | COMPETICIONES DEL FIN DE SEMANA

2018/2019 TXAPELKETA ARAUTEGIAK eta EMAITZAK | NORMATIVAS y RESULTADOS CTOS 2018/2019


EGUTEGIA | CALENDARIO

  1. 2018/2019 EGUTEGI OROKORRA | CALENDARIO GENERAL 2018/2019 (Behin behinekoa | Provisional)
  2. 2018/2019 RFEN EGUTEGIA | CALENDARIO RFEN 2018/2019
  3. Anexo calendario, competiciones clasificatorias campeonatos de España 2018/2019 (actualizado 22 de octubre)

MASTERRAK | MASTERS

LUZERA HANDIA ETA UR IREKIAK | LARGA DISTANCIA Y AGUAS ABIERTAS
  1. Distantzia Luzeko Euskal Herriko Txapelketa, 1. Fasea | Cto de Euskal Herria, 1ª Fase
  2. Distantzia Luzeko Espainiako Txapelketa, 2. Fasea | Cto de España, 2ª Fase

INFANTIL, JUNIOR ETA ABSOLUTUAK
  1. Neguko Liga | Liga de Invierno
  2. Eguberrietako 36. Nazioarteko Saria | 36º Torneo Internacional de Navidad
  3. Hernaniko XXI. Igeriketa Saria
  4. Kluben Kopa A maila | Copa de Clubes nivel A
  5. Kluben Kopa B maila | Copa de Clubes nivel B
  6. Distantzia Luzeko Euskal Herriko Txapelketa | Cto de Euskal Herria de Larga Distancia
  7. Infantil mailako Gipuzkoako Neguko Txapelketa | Cto de Gipuzkoa Infantil de Invierno
  8. Infantil mailako Euskal Herriko Neguko Txapelketa | Cto de Euskal Herria Infantil de Invierno
  9. Junior eta Absolutu mailako Gipuzkoako Neguko Txapelketa | Cto de Gipuzkoa Junior y Absoluto de Invierno
  10. Junior eta Absolutu mailako Euskal Herriko Neguko Txapelketa | Cto de Euskal Herria Junior y Absoluto de Invierno
  11. Gipuzkoako Neguko Saria | Torneo de Gipuzkoa de Invierno
  12. Gipuzkoako Sarien Zirkuitua | Circuito de Trofeos de Gipuzkoa
  13. III. Gipuzkoa Open Saria | III. Trofeo Open de Gipuzkoa
  14. Gipuzkoako Udako XI. Saria | XI. Torneo de Gipuzkoa de Verano
  15. Infantil mailako Gipuzkoako Udako Txapelketa | Cto de Gipuzkoa Infantil de Verano
  16. Infantil mailako Euskal Herriko Udako Txapelketa | Cto de Euskal Herria Infantil de Verano
  17. Gipuzkoako Udako Junior eta Absolutu mailako Txapelketa | Cto de Gipuzkoa Junior y Absoluto de Verano
  18. Junior eta Absolutu mailako Euskal Herriko Udako Txapelketa | Cto de Euskal Herria Junior y Absoluto de Verano

IGERIKETA EGOKITUA | NATACIÓN ADAPTADA
  1. Neguko Liga | Liga de Invierno
  2. 2019 World Para Swimming Championships

BENJAMINAK ETA ALEBINAK
HURRENGO JARDUNALDIAK | PRÓXIMAS JORNADAS

DATA | FECHA
MAILA | CATTXAPELKETA | COMPETICIONEMAITZAK | RESULTADOS
2018.10.27
Inf-Jun-Abs-EgokNeguko Ligako 1. jardunaldia
FED | ESK
2018.10.27
AlebinakAlebin Ligako 1. jardunaldia
2018.11.10
Inf-Jun-Abs-EgokNeguko Ligako 2. jardunaldia
FED | ESK
2018.11.17
BenjaminakKZL / LED 1. jardunaldiaEmaitzak | Resultados
2018.11.17
AlebinakAlebin Ligako 2. jardunaldiaEmaitzak | Resultados
2018.12.01
Inf-Jun-Abs-EgokNeguko Ligako 3. jardunaldia
2018.12.01
AlebinakAlebin Ligako 3. jardunaldia
2018.12.07-08
AbsolutuaXV Torneo Internacional CastaliaEmaitzak | Resultados
2018.12.15
Inf-Jun-Abs-EgokNeguko Ligako 4. jardunaldia
2018.12.22
Benj-Aleb-----
2018.12.29
Inf-Jun-Abs-EgokNazioarteko 36. Eguberrietako Saria
2018.12.29
Inf-Jun-AbsHernaniko XXI. Saria


AURREKO DENBORALDIAK | TEMPORADAS ANTERIORES

AZKEN HILABETEAN IKUSIENA | LO MAS VISTO DEL ULTIMO MES

IKUSIENAK | LOS MAS VISTOS